Hakkımda

Ben Mert ;

Aslında ismimden ötesini bilmeye lüzum yok ama ben yinede yazayım.1998 yılının Ağustos ayında Pendik’te doğdum .Bir tane kardeşim var .İlkokul eğitimimi Ulubatlı Hasan İlköğretim okulunda zor çevre şartları altında tamamladım .Yani o kadar zordu ki hala aklımdadır kurtulduğum o lanet okul.Tezekli tarlalarında top koşturduğum okul.Tabi çok değerli öğretmenlerle tanıştığım okulda aynı zamanda bu okuldur.

12191047_1013659538691391_494622679197506630_n

Bu fotoğrafı çektiğim gün şu anda net olarak aklımdadır.Aslında realist bir biçimde geçmişe dönüp baktığım zaman birinci sınıfta neysem şu andada oyum.

g

 

Liseyi 2012 yılında başladığım Pendik Fatih Anadolu Lisesini 2016 yılında bitirdim.Bir çok insanı burada tanıdım , bir çok iyi arkadaşım oldu.Köklü değişiklikler yaşadığım yer , benim ben olduğum yer.Baskıcı bir okul olmasına rağmen severdim.Aklı başında insanlarla , aklı kaçık insanlar dengedeydi.

 

İlkokulumdan sonra burası sağlam bir segment atlama oldu.

 

 

 

 

 

 

Ardında Kocaeli Üniversite Bilgisayar Mühendisliğini kazandım.

Bilgisayara ve teknolojiye merakım küçüklük yaşlarıma dayanır. Hobilerim blog yazmak ve güncel haberleri takip etmek. Bunun yanında futbol ve satranç oynamayı severim. Galatasaraylıyım..

Youtubede bir kanalım var , elimden geldiğince video atmaya çabalıyorum.Ona şuradan gözat (mümkünse abone ol )

 

Şimdilik bu kadar daha sonra bu sayfayı daha detaylı bir şekilde düzenleyeceğim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir