jwplayer

JW Player Videosu İndirme & Video Kaynağı Bulma

Merhaba , bugün bu yazımda JW playerda oynatılan bir videoyu nasıl indirebileceğimiz anlatmaya çalışacağım.

Videolu Anlatım ;
 

JW player üzerinden Google Drive gibi farklı yükleme sitelerinin videoları oynatılabiliyor.IDM gibi indirme yöneticileri JW playerda videonun indirme adresini bulamıyor ayrıca sayfada kaynağı görüntülediğimiz zamanda herhangi bir iframe kodunu veya video adresini göremiyoruz.

JW Playerdan Video indirmek için daha doğrusu videonun kaynağını görebilmek için gerekli olacak şey Google Chrome.

Chrome açıyoruz ve sonra indirmek istediğimiz videonun yayında olduğu sayfaya giriyoruz ve indirmek istediğimiz videonun yanında boş bir alana tıklayıp öğeyi incele diyoruz.

Çıkan bölümde network e tıklıyoruz daha sonra videoyu oynatmaya başlıyoruz .Video adresi görünmeye başlıyor.

Bu adresi ister IDM’e yapıştırıp indirebilir , ister kopyaladığınız video kaynak kodunu tarayıcıda yeni sekmede açıp , videoya sağ tıklayıp kaydet diyerek indirebilirsiniz.

JW player dediğime bakmayın , bu yöntemle web sitelerinde bulunan kodu gizlenmiş mp3, mp4 hangi playerda oynatıldığı fark etmeksizin indirme adresini görebilirsiniz.

Yayınlayan

mert

Ben Mert. Bildiğim şeyleri aktarmak için bir site açmayı düşündüm ve kendimi bu blogu açarken buldum.Teknoloji , kişisel ve yaşama dair elimden geldiğince yazmaya çalışacağım takipte kalın

9 thoughts on “JW Player Videosu İndirme & Video Kaynağı Bulma”

    1. Eğer altyazı videoya gömülmemişse indirdiğiniz videoda altyazı gözükmez.Videoyu oynatırken ağda altyazı görünüyorsa indirin. Eğer bu mümkün olmazsa internetten altyazısını indirip filmle birleştirin

  1. Artık bu işlem yapılamıyor, bazı siteler engellemiş, siz “öğeyi incele” dediğiniz zaman videonun bulunduğu sayfa kapanıyor ve anasayfaya yönlendiriyor.

  2. usta ben bir siteye girdim aynı şey olmuyor hemen beni anasayfayı açıyor indirimi engelliyor başka bir çözüm yokmu acaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir