KYK İnterneti İle Lol Oynamak

lol

Lol oynayanlar kyk yurtlarına düşünce acaba kyk yurtlarında ister istemez lol oynanabilir mi tarzında düşünceler oluyor .

Araştırmaya başlayan arkadaşlara bu konuda kendi tecrübelerimi aktarayım .

Üniversiteye gelmeden önce her gün saatlerce lol oynayan biri olarak bende araştırdım bu konuyu.Vpn kullanmak gerekiyor ancak çalışan , kyk engelini kaldırabilecek bir vpn bulmak gerçekten çok zor iş.Çünkü çalışan vpn bir kaç gün sonra çalışmamaya başlayabiliyor.

Denemek isteyen arkadaşlar Hotspot Shield indirsin diğerlerine göre çalışma ihtimali en yüksek olan vpn uygulaması bu Gece 4’te felan oynamaya çalışırsanız daha iyi sonuç alacağınızdan eminim ayrıca afk kalıp benim gibi 20 dakika ceza yeme riskini de bir miktar ortadan kaldırmış olursunuz.

En iyi yöntem ise hiç kyk’nın o yavaş interneti ile uğraşmayıp cep telefonu interneti ile oynamak.Bir maç 50 mb civarı yiyor .

Yayınlayan

mert

Ben Mert. Bildiğim şeyleri aktarmak için bir site açmayı düşündüm ve kendimi bu blogu açarken buldum.Teknoloji , kişisel ve yaşama dair elimden geldiğince yazmaya çalışacağım takipte kalın

“KYK İnterneti İle Lol Oynamak” üzerine 6 yorum

  1. Aynen Şubat 2017 itibariyle MegasVPN sorunsuz çalışıyor. Geçen yıl da Mart Nisan Mayıs Haziran farketmeden hepsinde çalıştı yarı yolda bırakmadı bizi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir